Společnost ArtCom 3000 je tu pro produkci, organizaci a komunikaci - vytváření a šíření textů, fotografií, videí, expozic z prostředí, kde je komunikace nějakým způsobem komplikovaná, nová nebo naopak příliš stará.

VÝZKUM, TECHNIKA A TECHNOLOGIE

Aby informace o novinkách R&D dorazily včas na správné místo a inovace našly co nejdřív uplatnění, píšeme články, tvoříme texty, fotky, videa, publikujeme v médiích, využíváme soc. sítě. Máme zkušenosti z výzkumu i výroby, známe média a umíme využívat možnosti veletrhů i odborných konferencí.
Kontakt: www.sci-line.cz

Hobby 1: GOLF

Činnost, kterou opravdově milujeme. Organizujeme kurzy golfu pro začátečníky, učíme golf děti i seniory, píšeme o golfu, připravujeme články a fotografie pro golfová média, poskytujeme rady a informace, a když to vyjde, tak rádi golf hrajeme. Provozujeme weby: Kurzy golfu – jak nejsnadněji začít hrát golf, Golfové cesty – informační web o golfu, o cestách k němu i s ním a speciální web ArtCom3000.com, který je určen zahraničním turistům a partnerům.

Spolupracujeme s Go Golf Media
⇒ How to catch Czech golfers on-line

Hobby 2: CESTY K VODĚ

Považujeme Českou republiku za mimořádně krásnou a chceme ji tak ukazovat a přibližovat co nejvíce lidem. Jedním z pokladů jsou naše řeky, rybníky, jezera a přehrady. Zřídili jsme web U Českého moře a postupně jej naplňujeme informacemi, fotografiemi, videi, aby každý měl přístup přímo k poskytovatelům služeb v místě.

Search