Společnost ArtCom 3000 je tu pro produkci, organizaci a komunikaci - vytváření a šíření textů, fotografií, videí, expozic z prostředí, kde je komunikace nějakým způsobem komplikovaná, nová nebo naopak příliš stará.

VĚDA A VÝZKUM

Pracujeme pro řadu vědeckých a výzkumných ústavů i podniků, zpracováváme texty, píšeme články, zajišťujeme fotografie, audia, videa, publikujeme v médiích. Hlavním projektem je Sci-line, který tyto aktivity integruje. Specifickou komunikační platformou, která se věnuje boji proti padělání a podvodům pomocí výsledků výzkumu a pokročilých technologií, je Orig-in-all.

GOLF

Činnost, kterou opravdově milujeme. Organizujeme kurzy golfu pro začátečníky, učíme golf děti i seniory, píšeme o golfu, připravujeme články a fotografie pro golfová média, poskytujeme rady a informace, a když to vyjde, tak rádi golf hrajeme. Provozujeme weby: Kurzy golfu – jak nejsnadněji začít hrát golf, Golfové cesty – informační web o golfu, o cestách k němu i s ním a speciální web ArtCom3000.com, který je určen zahraničním turistům a partnerům.

Spolupracujeme s Go Golf Media
⇒ How to catch Czech golfers on-line

CESTY V ČECHÁCH A NA MORAVĚ

Považujeme Českou republiku za mimořádně krásnou a chceme ji tak ukazovat a přibližovat co nejvíce lidem. Jedním z pokladů jsou naše řeky, rybníky, jezera a přehrady. Zřídili jsme web U Českého moře a postupně jej naplňujeme informacemi, fotografiemi, videi, aby každý měl přístup přímo k poskytovatelům služeb v místě.

Search